szelki dla psa easy walk

Szelki dla psa easy walk

Szelki dla psa easy walk

Szelki easy-walk są narzędziem niezastąpionym jeśli chodzi o pracę z psami, które na smyczy ciągną

Szelki easy walk

Jest to idealna alternatywa dla łańcuszków zaciskowych oraz dla kolczatek. W przeciwieństwie do nich nie powodują one bólu jak i także problemów z zachowaniem. Dzięki budowie specyficznej pies, który próbuje ciągnąć, to jest automatycznie hamowany. Dodatkowo odwraca się lekko w stronę właściciela.

Szelki easy walk – opinie

Szelki te mają same dobre komentarze klientów. Naprawdę właściciele piesków jak i także one same są bardzo zadowolone.

Najpopularniejsze Szelki Dla Psów

szelki dla psa easy walk - zdjęcie 1szelki dla psa easy walk - zdjęcie 2szelki dla psa easy walk - zdjęcie 3
szelki dla psa - sprawdź cenę

Szelki easy walk – do nauki chodzenia

Dzięki temu, że szelki te są zapinane z przodu, a nie od samej góry pies nie jest w stanie do przodu ciągnąć. Dlaczego? A dlatego, że jest delikatnie automatycznie obracany w stronę, po której widzi opiekuna trzymającego smycz. Ten jakże prosty mechanizm jest bardzo skuteczny i pozwala na odzyskanie kontroli nawet nad pobudliwym psem jak i także psem, który jest bardzo silny. Efekt jest w zasadzie natychmiastowy. Nie trzeba psa do szelek przyzwyczajać. Nie musimy się także martwić, że nasz pies będzie czuł jakiś dyskomfort czy też jakiś ból. Zupełnie mu to nie grozi.

Naprawdę brzmi to jak bajka. Naprawdę taka jest także rzeczywistość. W naszym sklepie, który mieści się w Gliwicach od razu zakładamy psu szelki i wypuszczamy go wraz z właścicielem na przetestowanie naszego sprzętu. Nie było jak na razie osoby, która po takim testowym spacerze nie byłaby zadowolona i zrezygnowałaby z zakupu. Często słyszymy, że szelki od razu zaczarowały naszego psa i są po prostu magiczne. W zasadzie to naprawdę wiele psów od razu się uspokaja gdy ma je na sobie.

Szelki easy walk dla psa

Jednak żeby nie było, aż tak różowo, to należy powiedzieć o wielu ważnych kwestiach. Na każdego psa szelki te działają odmiennie. Znane są nam oczywiście osobniki, które od razu przestały ciągnąć gdy chodziły na smyczy. Jednak zdecydowana większość próbuje nadal ciągnąć. Czasem nawet się im to udaje. Jednak jest ogromna różnica psa ciągnącego w obroży czy też na szelkach jakiś zwykłych. W szelkach tych nasz pies nie jest w stanie mocno szarpnąć swojego właściciela. O niebo lepsze jest także panowanie nad nim. Siła ciągnięcia jest zdecydowanie mniejsza.

Szelki także działają tak długo jak nasz pies je ma na sobie. Co to oznacza? Oznacza to to, że nie uczą one psa za nas jak się ładnie chodzi na smyczy, tylko uniemożliwiają mechanicznie ciągnięcie. Szkoleniową pracę sami musimy wykonać.

A po trzecie, aby szelki spełniać mogły rolę, to muszą być bardzo dobrze, a wręcz idealnie dopasowane do naszego pieska. Dotyczy to zarówno odpowiedniego rozmiaru jak i także dopasowania szelek późniejszego na psie.

W sklepach możemy liczyć na pomoc pracowników. Nie zostajemy z problemem tym sami. Nie powinniśmy na naszym pupilu oszczędzać. Skoro zależy nam na jego bezpieczeństwie, komforcie oraz zdrowiu, to niestety musimy zainwestować. Oszczędzanie w tejże kwestii zdecydowanie się nie sprawdzi. Musimy mieć to na uwadze.